VIDEO - 606 756 449 / FOTO - 608 216 027 nejhezciden@tyvka.cz

Navždy

Svatba je nezapomenutelný rituál, který se vám v nejlepším případě stane jednou za život. Z toho důvodu je dobré si jej uchovat, což nejlépe zaručí kvalitně zpracované video. Při svatbě nejde pouze
o ženicha s nevěstou. Jde i o setkání vašich nejbližších. Jejich zdokumentování pro vás může mít velkou cenu. Pojďme se podívat na pět bodů, proč je důležité míti svatebního kameramana.

1. Pohyb a zvuk

Nejdůležitější na videu je to, že zaznamenává veškeré dění v pohybu. Nejde tak jako
u fotografie o statickou záležitost. Videem získáte vzpomínky zachycující komplexní dění včetně zvuku. Se svým svatebním videomakerem se můžete domluvit například na tom, aby zaznamenal váš slib před svatebním oltářem, nebo třeba své vysněné ANO.

 

Můžete se zároveň s partnerem vzájemně překvapit tím, že řeknete na kameru, co máte na sobě nejraději. Je možné se rovněž vzpomenout na vaše společné začátky.

 

Vzkazy do videa mohou nahrát ale i vaši nejbližší, což je také skvělým okořeněním
a nezapomenutelnou vzpomínkou.

2. Emoce

Jak lépe zaznamenat emoce, než prostřednictvím videa? Na to snad neexistuje odpověď. Emotivní okamžiky je samozřejmě možné zachytit sklem fotografa. Video zachycující pohyb to ale dokáže prostě mnohem lépe.

Proč je důležité neopomíjet emoce? Emoce jsou totiž faktorem, které nejvíce vykresluje celý svatební den a na které by se nemělo zapomínat. Proto neváhejte
s poptáním svatebního kameramana. Pokud tak neučiníte, tak toho v budoucnu můžete litovat.

3. Připomenutí

Svatební den je radostná událost. Pro mnoho lidí je tak trochu stresující a ženich
s nevěstou si logicky nevšimnou všech zajímavých okamžiků, ke kterým na svatbě došlo. Jejich nervy a očekávání jim to prostě a jednoduše nepovolí. Jsou v pomyslném tunelu, který neumožňuje dívat se na všechny strany. Středem pozornosti jste samozřejmě vy jakožto budoucí novomanželé. Nezapomínejte ale na osoby, které váš nejdůležitější den dotvářejí. To jsou rodina a nejbližší přátelé.

Úkol kameramana je zachytit doslova „mikro momenty“ utvářející jedinečný den. Tím je například zachycení reakcí ostatních lidí. Užijte si svoji svatbu z jiné perspektivy.

4. Sdílení

 Chcete svatbu přiblížit nebo připomenout ostatním lidem? Pak nejjednodušší cestou je svatební video. Na internetu je mnoho platforem, které umožňují sdílet video. Možností je i neveřejné sdílení. To znamená, že video se dostane pouze do rukou člověka, kterému pošlete odkaz.

Chcete svatební video ve formátu pro Facebook, YouTube nebo třeba Instagram? Vše je možné, profíci dokáží připravit i skvělé Reels nebo TikTok video.

5. Zachování

Na svatbě jsou společně s vámi nejvýznamnější osoby. Ať už jde o kamarády, tak samozřejmě rodiče, sourozenci, prarodiče a další. Díky videu si tak zachováte vaše babičky a dědečky napořád. To je bod, na který by neměl nikdo zapomínat. Díky videu s vámi dané osoby zůstanou totiž napořád.

JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍME

Ahoj všem, jsme Michal a Janka a nabízíme zpracování svatebního videa
a fotografií. Pro více informací se podívejte na