VIDEO - 606 756 449 / FOTO - 608 216 027 nejhezciden@tyvka.cz

O nás

O nás

    • Jsme dva kamarádi, kteří se sešli a spojili své zkušenosti fotografky a kameramana a pustili se do nejenom zaznamenávání těch vůbec nejhezčích dnů lidských životů.
  • Nezaměřujeme se výhradně na svatby. Zaznamenáváme i momenty z důležitých jubileí, oslav nebo rodinného focení. My vám tyto chvíle zaznamenáme navždy.

Jana Súkeníková

Mgr. JANA SÚKENÍKOVÁ

Jak jsem se dostala k focení? Musím říct, že to nebylo hned. Nikdy mě nenapadlo, že budu stát za foťákem.

Jelikož jsem cca 10 let stála před foťákem jako fotomodelka. Užívala jsem si všechny projekty ve kterých jsem figurovala.

Bavilo mě, že mohu být pokaždé někým jiným. Makeup, vlasy, styling a najednou jsem byla v jiné roli a náramně si to užívala.

Díky focení jsem poznala spoustu zajímavých lidí, podívala se na krásná místa (i mimo ČR). Ráda na toto období vzpomínám.

Pak jsem si řekla, že když mám tolik zkušeností jako fotomodelka a baví mě cestovat a fotit krajiny zkusím fotit i lidi.

Začínala sem fotit kamarádky, pak děti kamarádek a najednou přišly další výzvy. Fotila jsem svoji první svatbu, pak fotbalový turnaj, charitativní akce a najednou jsem se za foťákem cítila jistější.

Nyní neutrácím tolik za oblečení, boty a šperky ale za objektivy. Ještě že jsou skladné a vejdou se do batůžku 🙂

Michal Kvapil

Mgr. MICHAL KVAPIL

Již od ranného dětství mě cesta vedla ke kreativním činnostem. Kreslil jsem, nezdráhal jsem vzít kameru do ruky, nebo upustit otěže své fantazie a napsat jakýkoli příběh.

I proto jsem si vybral studium mediální a sociální komunikace a vydal se cestou žurnalistiky.

Díky tomu jsem si prošel řadou médií, mezi něž patří Novinky.cz, rádio ZET nebo Youradio Talk ze skupiny Lagardere současného Active.

Pracoval jsem ale i pro regionální televizi První boleslavská, portál Mladaboleslav.cz a externě pro Boleslavský deník.

Založil jsem vlastní internetovou televizi Tývka.cz. Natáčeli jsme tak na Comic Conu, Women Startup Competition, Nápadu roku, Reshoperu, Future Portu a mnoho dalších. Nevyhýbáme se ani promo videím napříč různými segmenty, spolupracujeme ale i s městy.

Díky těmto dílčím zkušenostem jsem získal důležitý balíček obsahující schopnosti zpracovat zajímavý příběh, zachytit jej na kameru a následně vyšperkovat v postprodukci.